Plastová okna 2018-07-19T12:28:06+00:00

Plastová okna

Plastová okna jsou dlouhodobě nejžádanější okna nejen na českém trhu, ale zejména v sousedním Německu. Oblíbené jsou zejména díky poměru kvalita-cena.

Plastová okna vyrábíme:

Je patrné, že pro výrobu používáme kvalitní německý profilový systém Gealan, který patří se svými vlastnostmi k nejlepším na trhu, zejména v tvarové a barevné stálosti.

Bílá plastová okna to je klasika, jsou využívána hlavně do nebytových prostor, ale i do RD. Ovšem, že pro rodinné domy můžeme nabídnout širokou barevné škálu. Mezi nejoblíbenější patří provedení imitací dřeva – povrch plastových oken je potažen fólií v dekorech dřeva, nejčastěji je vybírán povrch „zlatý dub“. V barevných odstínech se nemusí naši zákazníci nijak omezovat – je možno barvy kombinovat – jiná barevnost rámu, jiná barevnost křídla.

I plastová okna jsou zasklena izolačním dvojsklem 4/16/4 s tepelnou propustností skla Ug=1,1 W/m2K nebo izolačním trojsklem 4/12/4/12/4 s tepelnou propustností Ug=0,6 W/m2K. Kování u plastových oken je od firmy ROTO Nové Město na Moravě. Plastové otvorové výplně mohou být nejen okna – fixní, jednokřídlá, více křídlá, ale rovněž balkónové dveře jedno nebo dvoukřídlé, posuvné stěny či vchodové dveře. Všechny tyto výrobky si u nás můžete nechat vyrobit na zakázku, skladem žádné výrobky nemáme.

Naše realizace

Nenašli jste, co jste hledali? Máte zájem o více informací?

Kontaktovat